کشور :فرانسه فعالیت اصلی:مد و فشن وبسایت برند:https://inter.mugler.com/ کمپانی مادر:گروه عطری کلارنس

توضیحات:

آقای تیری موگلر یک طراح مد و عکاس بسیار برجسته فرانسوی است که به خاطر قدرت و در خشش در فشن در سالهای 1980دارای شهرت می باشد. او همچنین بدلیل آفرینش دسته بندی  جدیدی از گروهای بویایی (اشتها آور یا خوراکی)و تولید عطر انقلابی انجل دارای شهرت و محبوبیت بسیار است. موگلر در ابتدا به عنوان یه رقاص تربیت شده بود و کارش را از 14 سالگی آغاز کرده و بعد از تحصیل در رشته معماری داخلی در سن 24 سالگی به پاریس رفت و به عنوان طراح ویترین کار کرد. اولین مجموعه او برای خانمها در سال 1973 شکل گرفت. موگله اولین بوتیک پاریس خود راهمزمان با تولید اولین مجموعه اش برای آقایان افتتاح کرد.

وجه تمایز موگله از سایر برندها:

طراحی های موگر را میتوان از روی شکل و شمایل مربوط به آینده و انسانهای فضایی و تخیلی ، که المان های برند موگله محسوب می شوند، از دیگر برندها تشخیص داد.

ورود به دنیای عطر:

اولین عطر موگر،انجل در سال 1992معرفی شد و دنیای عطرسازی را دچار تغییر و دگرگونی  کرده و در بهت فرو برد. انجل بویی بسیار شیرین و خوراکی دارد که از پر افتخارترین عطر های زنانه  هم برای برند و هم در میان تمام عطریات محسوب می شود و جایزه FiFi را در سال 2007 به خود متعلق کرد. اولین عطر رسمی برند برای آقایان  A* men بوده که در سال 1996 تولید شد. انجل و ایمِن الهام بخش صدها عطر دیگر بوده اند؛ از جمله عطر نمادین دیگری از برند به نام اِلین.

2 کالا

کشور :فرانسه

فعالیت اصلی:مد و فشن

وبسایت برند:https://inter.mugler.com/

کمپانی مادر:گروه عطری کلارنس

توضیحات:

آقای تیری موگلر یک طراح مد و عکاس بسیار برجسته فرانسوی است که به خاطر قدرت و در خشش در فشن در سالهای 1980دارای شهرت می باشد.

او همچنین بدلیل آفرینش دسته بندی  جدیدی از گروهای بویایی (اشتها آور یا خوراکی)و تولید عطر انقلابی انجل دارای شهرت و محبوبیت بسیار است.

موگلر در ابتدا به عنوان یه رقاص تربیت شده بود و کارش را از 14 سالگی آغاز کرده و بعد از تحصیل در رشته معماری داخلی در سن 24 سالگی به پاریس رفت و به عنوان طراح ویترین کار کرد. اولین مجموعه او برای خانمها در سال 1973 شکل گرفت. موگله اولین بوتیک پاریس خود راهمزمان با تولید اولین مجموعه اش برای آقایان افتتاح کرد.

وجه تمایز موگله از سایر برندها:

طراحی های موگر را میتوان از روی شکل و شمایل مربوط به آینده و انسانهای فضایی و تخیلی ، که المان های برند موگله محسوب می شوند، از دیگر برندها تشخیص داد.

ورود به دنیای عطر:

اولین عطر موگر،انجل در سال 1992معرفی شد و دنیای عطرسازی را دچار تغییر و دگرگونی  کرده و در بهت فرو برد.

انجل بویی بسیار شیرین و خوراکی دارد که از پر افتخارترین عطر های زنانه  هم برای برند و هم در میان تمام عطریات محسوب می شود و جایزه FiFi را در سال 2007 به خود متعلق کرد. اولین عطر رسمی برند برای آقایان  A* men بوده که در سال 1996 تولید شد. انجل و ایمِن الهام بخش صدها عطر دیگر بوده اند؛ از جمله عطر نمادین دیگری از برند به نام اِلین.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه