آزارو

 • کشور : فرانسه
 • فعالیت اصلی : فشن
 • وبسایت برند : لینک
 • کمپانی مادر : گروه عطری کلارنس

برند آزارو در سایه موسس آن لوریس آزارو متولد 9 فوریه 1933 در تونس و اصالتا اهل سیسیلی می باشد ؛ وی عاشق حس گرمی و آفتاب و لوکسی مدیترانه ای بود . آزارو با طراحی های درخشانش در اواخر دهه 60 به سرعت به شهرت رسید. او در سال 2003 در گذشت. ورود برند به این صنعت ، با تولید عطر زنانه Azzaro for women در سال 1975 بود و پس از آن با خلق عطر مردانه Azzaro pour Homme در سال 1978 حضور خود را در دنیای عطر تثبیت نمود. برند آزارو در محصولات خود سبک زندگی لوکس و امروزی را نمایش می دهد . رنگ آبی و دریا _که رنگ چشمان او هم هست؛ به نوعی الهام بخش او در آفرینش هایش از جمله عطر معروف آزارو کروم می باشد. برند آزارو از سال 1975 تا به امروز (2018) مشغول به تولید عطریات لوکس و دوست داشتنی بوده است و عطریات خود را در همکاری با عطاران زیر تولید نموده است : Maurice Maurin, Jean Martel, Aurelien Guichard, Laurent Bruyere, Karine Dubreuil, Fabrice Pellegrin, Nathalie Feisthauer, Olivier Pescheux, Gerard Anthony, Jacques Cavallier, Francoise Caron, Christine Nagel, Benoist Lapouza, Michel Almairac, Christophe Raynaud, Dorothee Piot, Jacques Huclier, Richard Ibanez, Lucas Sieuzac, Annie Buzantian, Alberto Morillas, Nathalie Lorson, Martin Heiddenreich, Richard Wirtz, Michel Girard, Quentin Bisch, Sidonie Lancesseur, Annick Menardo, Domitille Michalon, Olivier Polge, Raphael Haury, Philippe Romano and Ursula Wandel.

5 کالا

 • آزارو کروم

  Azzaro Chrome for men

  440,000 تومان
  آزارو کروم   آزارو کروم در سال 1996 معرفی شد و به معنای شور و هیجان زندگی و لحظاتی که افراد در کالبد واقعی شان قرار میگیرند ،است. آزارو کروم ارزش های مشترک را به وسیله ادای احترام به رابطه تزلزل ناپذیر بین پدر و پسر گرامی می دارد. این…
 • آزارو کروم پیور

  Azzaro Chrome Pure for men

  آزارو کروم پیور آزارو کروم عطر خنک و با طراوت مردانه است که اولین بار در سال 1996 تولید شد که الهام گرفته از دریای مدیترانه و رابطه  و شور و علاقه بین پدر و فرزند است، ولی آزارو کروم پیور نسخه ای جدید است که در سال 2017  با…
 • آزارو کلاب مردانه

  Azzaro Club Men for men

    آزارو کلاب مردانه   آزارو کلاب یک عطر مردانه چوبی و آروماتیک ( آرامش دهنده ) است که در سال 2013 وارد بازار شد. این عطر مردانه یک نسخه زنانه به نام آزارو کلاب برای خانم ها هم دارد که آن هم تولید همین سال است.
 • آزارو وانتد مردانه

  Azzaro Wanted for men

   آزارو وانتد آزارو وانتد  یک عطر مردانه چوبی ادویه ای است که در سال 2016 وارد بازار شد. خالق این عطر موفق Fabrice Pellegrin است و به طرز زیبایی از  لیمو ، زنجبیل، اسطخودوس و نعناع در هم آمیخته شده ؛ نت های میانی شامل هل و سیب  ، و…
 • ناموجــود

  Mademoiselle Azzaro for women

  آزارو مادمازل مادمازل عطر رویایی دوشیزه ای اهل پاریس است. رایحه ای  که وقت گذرانی های این بانو را در  زیر آفتاب دلنشین بالکن کافه ها و قدم زدنش در میان خیابان های پاریس را تداعی می کند. این عطر با ظاهری نشاط آور، رها و با شکوه در شیشه…
 • کشور : فرانسه
 • فعالیت اصلی : فشن
 • وبسایت برند : لینک
 • کمپانی مادر : گروه عطری کلارنس

برند آزارو در سایه موسس آن لوریس آزارو متولد 9 فوریه 1933 در تونس و اصالتا اهل سیسیلی می باشد ؛ وی عاشق حس گرمی و آفتاب و لوکسی مدیترانه ای بود . آزارو با طراحی های درخشانش در اواخر دهه 60 به سرعت به شهرت رسید. او در سال 2003 در گذشت.

ورود برند به این صنعت ، با تولید عطر زنانه Azzaro for women در سال 1975 بود و پس از آن با خلق عطر مردانه Azzaro pour Homme در سال 1978 حضور خود را در دنیای عطر تثبیت نمود.

برند آزارو در محصولات خود سبک زندگی لوکس و امروزی را نمایش می دهد .

رنگ آبی و دریا _که رنگ چشمان او هم هست؛ به نوعی الهام بخش او در آفرینش هایش از جمله عطر معروف آزارو کروم می باشد.

برند آزارو از سال 1975 تا به امروز (2018) مشغول به تولید عطریات لوکس و دوست داشتنی بوده است و عطریات خود را در همکاری با عطاران زیر تولید نموده است :

Maurice Maurin, Jean Martel, Aurelien Guichard, Laurent Bruyere, Karine Dubreuil, Fabrice Pellegrin, Nathalie Feisthauer, Olivier Pescheux, Gerard Anthony, Jacques Cavallier, Francoise Caron, Christine Nagel, Benoist Lapouza, Michel Almairac, Christophe Raynaud, Dorothee Piot, Jacques Huclier, Richard Ibanez, Lucas Sieuzac, Annie Buzantian, Alberto Morillas, Nathalie Lorson, Martin Heiddenreich, Richard Wirtz, Michel Girard, Quentin Bisch, Sidonie Lancesseur, Annick Menardo, Domitille Michalon, Olivier Polge, Raphael Haury, Philippe Romano and Ursula Wandel.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه